Okrskové kolo ve florbalu 2016/2017

 

 file format  file format
Výsledková listina DÍVKY Výsledková listina CHLAPCI

Středisko volného času, Trutnov si pro letošní školní rok vzalo pod svá křídla organizaci okrskových kol ve florbalu některých kategorií a to ve spolupráci se ZŠ R. Frimla a Okresní radou AŠSK Trutnov.

Přelom podzimních měsíců října a listopadu patřil ve sportovní hale ZŠ R. Frimla v Trutnově florbalistům a florbalistkám. Žáci základních škol a nižších gymnázií se zde utkali o postup do okresního kola.

Ve středu 19. října odehráli své okrskové kolo dívky v kategoriích III a IV. V každé kategorii se turnaje zúčastnilo 7 družstev, do okresního kola však mohla postoupit vždy jen tři. Jednoznačné zápasy střídaly opravdu vyrovnané boje a postup do okresu si nakonec vybojovaly v kategorii III Gymnázium Trutnov, ZŠ Žacléř a ZŠ Mládežnická a v kategorii IV ZŠ Bernartice, ZŠ Mládežnická a ZŠ Komenského. Další umístění naleznete ve výsledkové listině.

První dva listopadové dny, 1. a 2. 11., odehráli svoje turnaje kategorie III a IV chlapci. Zde opět do okresního kola mohli postoupit tři nejlepší týmy a z osmi účastníků kategorie III to byly ZŠ R. Frimla, Gymnázium Trutnov a ZŠ kpt. Jaroše. Starší chlapci v kategorii IV měli konkurenci v podobě 10 přihlášených týmů, ze kterých nakonec dále postoupily ZŠ Mládežnická, ZŠ Komenského a Gymnázium Trutnov. Další umístění jsou níže ve výsledkové listině.

Všem týmům děkujeme za účast, fair – play, hladký průběh turnajů a předvedené výkony. Postupujícím gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v okresním kole a třeba dále v kole krajském, kvalifikaci a možná v celorepublikovém finále, kdo ví?:)

facebook29white          youtube18white