Přehlídky SVČ

 V květnu proběhly dvě velké přehlídky SVČ, taneční a hudební.

Zde si můžete prohlédnout fotografie z hudební a taneční přehlídky. Pusťte si také video z hudební nebo taneční přehlídky.

Oba programy využily reprezentativní prostory SCT UFFO k předvedení výsledků celoroční práce v zájmových útvarech. Ve čtvrtek 11. 5. účinkovaly děti, které navštěvují hudební kroužky na SVČ Trutnov, a to Klávesové nástroje, Píšťalka, Kytary. S nimi se na pódiu střídal dramatický kroužek Dividlo. Představení tvořilo pásmo instrumentálních skladeb a písniček, propojených divadelními scénkami a společné téma představení „O rodičích a dětech“ jednotlivá vystoupení krásně propojilo. Největším hudební tělesem s šestapadesáti muzikanty byl beze sporu kytarový soubor.

Taneční oddělení prezentovalo svá vystoupení v pondělí 15. 5. Pestré paletě zastoupených stylů dominovaly počtem dětských tanečníků a tanečnic show dance (TS Angeles), mažoretkový sport (Sarra, Mama Team) a clogging (Rodeo, Klobouček). Streed tance (Uprockers a Ice Dancers) a nejmenší tanečníci v Předškoláčku.  V rámci příhraniční spolupráce se do programu zařadily ještě tanečnice z polské Świdnice.

Uložit

Uložit

Uložit

facebook29white          youtube18white