Soutěž ve zpěvu 2018

Letos se konal již sedmnáctý ročník této nepostupové přehlídky, jejíž hlavní myšlenkou bylo dát možnost zazpívat si před diváky a před odbornou porotou každému, kdo má zpěv rád a chce se předvést ostatním. Na okresní kolo v úterý 20. a ve středu 21. března přijely zazpívat děti ze Dvora Králové, Hostinného, Bílé Třemešné, Úpice, Rudníku, Rtyně, Bernartic i Trutnova. V krásných prostorách budovy trutnovské Základní umělecké školy se rozezněly dětské hlasy vítězů školních kol a odborná porota udělila ocenění nejlepším, vyzdvihla pěvecké výkony ostatních řadou čestných uznání.

Děkujeme všem zúčastněným za krásný zážitek.

0. kategorie (1. ročník ZŠ)
  jméno škola
1. Filip Bajer ZŠ K. Klíče, Hostinné
2. Veronika Dvořáková ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové n.L.
3. Ketrin Ela Tauchmanová ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové n.L.
1. kategorie (2. - 3. ročník ZŠ) - SÓLO
  jméno škola
1. Anna Mádlová ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové n.L.
2. Dorota Hamplová ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové n.L.
3. Martina Šlechtová ZŠ a ZUŠ Rtyně
1. kategorie (2. - 3. ročník ZŠ) - DUO
1. Lia Mostecká ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové n.L.
Dorota Hamplová ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové n.L.
2. Eliška Fantová ZŠ a ZUŠ Rtyně
Kristýna Stašová ZŠ a ZUŠ Rtyně
2. kategorie (4. - 5. ročník ZŠ) - SÓLO
  jméno škola
1. Jolana Jarošová ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové n.L.
2. Tereza Nývltová ZŠ a ZUŠ Rtyně
3. Kristýna Jarošová ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové n.L.
2. kategorie (4. - 5. ročník ZŠ) - DUO
1. Tereza Zemková ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové n.L.
Kateřina Exnarová ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové n.L.
2. Tereza Nývltová ZŠ a ZUŠ Rtyně
Michaela Šrámková ZŠ a ZUŠ Rtyně
3. kategorie (6. - 7. ročník ZŠ) - SÓLO
  jméno škola
1. Daniel Hejna ZŠ a ZUŠ Rtyně
2. Josef Zivr ZŠ a MŠ Bílá Třemešná
3. Vanesa Šenfeldrová ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové n.L.
3. kategorie (6. - 7. ročník ZŠ) - DUO
1. Daniel Hejna ZŠ a ZUŠ Rtyně
Bára Doucková ZŠ a ZUŠ Rtyně
4. kategorie (8. - 9. ročník ZŠ) - SÓLO
  jméno škola
1. Kateřina Vodičková MG a SOŠ Úpice
2. Tomáš Fofonka ZŠ a ZUŠ Rtyně
3. Elena Frühbauerová ZŠ K. Klíče, Hostinné
4. kategorie (8. - 9. ročník ZŠ) - DUO
1. Nelly Karmášková ZŠ a ZUŠ Rtyně
Tomáš Fofonka ZŠ a ZUŠ Rtyně
 
gallery icon

Galerie

facebook29white          youtube18white