Akce

Zážitkové kurzy na Bokouši

Červnové zážitkové kurzy pro střední školy a 9. Třídy ZŠ jsou nevšední formou výletu. Poskytnou pedagogovi úplně jiný pohled na své žáky, a to v roli pozorovatele, či přímo účastníka jednotlivých aktivit.

Termín: červen 2021

Dopravní výchova pro ZŠ

Programy dopravní výchovy jsou určeny pro 4. a 5. třídy ZŠ. Program je zaměřen na opakování dopravních předpisů a praktické výuky na dopravním hřišti. OBJEDNÁVKY NA ŠKOLNÍ ROK 2021/2021

Termín: květen 2021

TŘÍDA NA NIVÁCH

Dopolední programy Na Nivách pro třídy ZŠ a SŠ. Prostřednictvím her a aktivit s využitím metod zážitkové pedagogiky zacílíme na třídní kolektiv i na zábavu. Zaměření programu si můžete zvolit sami podle charakteru vaší třídy. Cena: 200,-/os., Délka programu: 4 hod.

Termín: Červen 2021

HODINKA NA NIVÁCH

Netradičně strávená dopolední vyučovací hodina v prostředí „Volnočasového parku Na Nivách“. Nabízíme třídním kolektivům zajištění balíčku atrakcí (dobrodružné hřiště, zahradní hry. šlapací káry). Cena: 50,-Kč/žák/aktivita., Délka: 60 min.

Termín: Červen 2021

Letní grilovačka s Kauflandem

Kaufland zve celý Trutnov na letní grilovačku! Při příležitosti otevřenízmodernizované prodejny se Kaufland stal hlavním partnerem Střediska volného času v Trutnově. Společně jsme pro vás připravili Letní grilovačku.

Termín: 18.7. od 15:00 do 19:00

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace