Pro veřejnost

Kreativní týden

Zkusili jste někdy vytvořit Land Art? Víte, co je to monotyp? Prázdninové tvoření pod širým nebem není věkem omezené. Materiál a odborné instruktory tu najdete, Vy zapojte svou fantazii a tvořivost. V sobotu 4. 7. bude slavnostní vernisáží zahájena výstava vašich děl s hudbou, tombolou a sochařskou performance.

Termín: 29. 6. - 3. 7. 2020 workshopy, 4. 7. výstava

Týden deskových her

Mezi nejznámější deskové hry se řadí šachy, dáma a Člověče, nezlob se!, ale existují jich stovky. V tomto týdnu nabízíme příležitost vyzkoušet si jak ty tradiční, tak i velké strategické a vědomostní hry. Věnovat se vám budou Žolíci rozehrávači, takže můžete přijít i jednotlivě. Honza Vodička vymýšlí deskové hry přes 15 let. Je například autorem her Hexeto, Empatia či Piráti. V pátek 24. 7. od 14 do 18 hodin rozehraje turnaj o ceny a přiveze novinky ze světa her, které si budete moci také zakoupit.

Termín: 20. - 24. 7. 2020

Týden rekreačních her

Každý den v odpoledních hodinách během Týdne rekreačních her budou mít návštěvníci areálu možnost vyzkoušet si kromě známých her i netradiční pohybové, rekreační a zahradní hry. Přijďte se o těchto hrách dozvědět více, vyzkoušet si, jak se které hrají. S sebou doporučujeme dobrou náladu a chuť hrát si! V sobotu 1. 8. proběhne Letní rodinný závod pro dvojice „rodič + dítě“ ve třech věkových kategoriích. Soutěžit se bude v disciplínách inspirovaných aktivitami týdnem rekreačních her. Propozice závodu a přihlašování připravujme. Počet závodních týmů je limitován.

Termín: 27. - 31. 7. 2020

Týden hlavolamů a hádanek

Ježek v kleci je asi nejznámějším hlavolamem. Existuje však nepřeberné množství od klasických dřevěných skládaček, tajemných skříněk až po logické hry. V areálu bude připraven pohádkový a detektivní příběh a těšit se můžete i na kooperativní hru s využitím počítače. V neděli 16. 8. proběhne uzavření detektivního příběhu, na kterém by neměl chybět žádný vyšetřovatel. Podmínkou je účast na vyšetřování během týdne.

Termín: 10. - 14. 8. 2020

Pohádkový den

Ukončete prázdniny návštěvou našeho areálu, který zaplníme pohádkovými postavami. Od 10 do 18 hodin budou pro vás připraveny aktivity pro malé i velké.

Termín: 29. 8. 2020

Letní rodinný závod

Jste aktivní rodiny a máte rádi rekreační hry, jako Kroket, Mölkky, Pétanque, Ping-pong a další? Pak je tento závod právě pro Vás! Že jste o některých hrách ani neslyšeli? Nevadí, přijďte si je vyzkoušet na Týden rekreačních her, který závodu předchází.

Termín: 1.8.2020

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace