Dobrodružné hřiště

Dobrodružné hřiště

Pro děti je připraveno adrenalinové dobrodružství, které mohou vyzkoušet v 3D bludišti, které je umístěno na vzrostlých stromech a na vystavěných kůlech. Dvoupatrové 3D bludiště se skládá z 9 překážek (tunel, hrazdy, pyramida…), které jsou propojeny domečky. První patro se nachází ve výšce 4 metrů. V druhém patře se dostanete do výšky téměř 7 metrů.

Všechny překážky jsou zajištěny bezpečnostní sítí. V bludišti najdou zábavu děti od 6 let, ale i aktivní dospělí návštěvníci. Pro mladší návštěvníky je dětské hřiště, které je umístěno hned vedle hlavní budovy. Zároveň mohou využít věž s umělou skálou a tobogánem.

Otevírací doba

pondělí – pátek 14.00 – 18.00 hod.

poslední vstup v 17.30hod.

Aktualizace 10.5.2021

ŘÍJEN – DUBEN - zavřeno

Vstupné

30,-Kč / cca 20 min., pro děti od 6 let (mladší děti pouze s doprovodem), provoz řídí instruktor, vstupenky v prodeji na recepci SVČ, v případě nepříznivého počasí se hřiště uzavírá.

Vzhledem k tomu, že se jedná o službu, při koupi lístku je nutné podepsat čestné prohlášení zákonným zástupcem anebo předložit pro evidenci negativní test na covid-19. (věříme, že toto opatření je dočasné).

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace