Lanový park

V areálu se v korunách vzrostlých stromů nachází lanový park, který je rozdělen na dvě části. První část je klasický lanový park ve výšce 4 - 6 metrů nabízí celkem 14 lanových překážek s možností volby lehkého a těžkého okruhu. Na těchto překážkách si zájemci vyzkouší svou obratnost, vytrvalost a sílu. Lanový park bude přístupný návštěvníkům od výšky 140cm. Druhou částí parku jsou 3 překážky s jištěním top-rope, které budou využívány převážně při jednorázových akcích.

Otevírací doba

 
od 1. 10. 2023
ZAVŘENO

Otevření lanového parku je podmíněno vhodným počasím a stavem překážek!

PROVOZ LANOVÉHO PARKU DLE SEZÓNY:

říjen – květen zavřeno
červen, září – na rezervace 3 dny dopředu 
červenec - srpen po – ne 13 – 19 hod, bez nutnosti rezervace

Rezervace

ČERVEN, ZÁŘÍ

Od 1. 6. 2022 je, z organizačních důvodů, vstup do lanového parku  podmíněn vytvořením rezervace, která musí být provedena 3 dny před plánovanou návštěvou. Rezervaci je možné udělat přes recepci SVČ Trutnov, tel. číslo 731 113 086.

Organizované skupiny nad 10 osob je nutné kontaktovat správce e-mailem nejméně 14 dní před plánovanou návštěvou.

Správce lanového parku – Jakub Rak, e-mail: rak@svctrutnov.cz, tel.: 731 113 759

Vstupné

220,-Kč / - okruh (cca 50 min.)

Pro osoby od 12 let nebo nad 140cm výšky, provoz řídí instruktor, vstupenky v prodeji na recepci SVČ, v případě nepříznivého počasí se park uzavírá, přednost mají organizované skupiny a rezervace.

Děti do 18 let mohou do lanového parku pouze na základě odpovědnosti a přítomnosti zákoného zástupce či jiné pověřené osoby.

Lanový park
Lanový park
Lanový park
Lanový park
Lanový park
Lanový park