Laserová střelnice

Laserová střelnice
Novinkou v našem volnočasovém zařízení je laserová střelnice, která není aktivitou jen pro děti, ale i dospělé.


Co je laserová střelnice?
Laserová střelnice je moderní systém určený pro laserovou střelbu, který nabízí téměř realistický a zábavný zážitek. Tento program vám umožňuje simulovat střelbu na terče s využitím laserových zbraní na situace promítané na plátně, a to v bezpečném a kontrolovaném prostředí.


Systém umožňuje několik aktivit, kde mohou střelci soutěžit zároveň, nebo je možné vložit několik střelců, kteří a systém porovnává jejich výsledky. Některé jsou výzvou, kdy se soutěží za jaký čas splníte stanovenou situaci a nebo soutěžíte na body.

Hlavní Vlastnosti a Výhody:
1.    Aktivita poskytuje téměř realistickou simulaci střelby na terče, což umožňuje střelcům procvičovat své dovednosti a zlepšovat přesnost.
2.    Program nabízí širokou škálu her a scénářů, které zahrnují různé typy terčů, taktické výzvy a soutěže, což zaručuje nekonečnou zábavu a výzvy pro všechny úrovně hráčů.
3.    Program je flexibilní a umožňuje personalizaci her a scénářů podle potřeb a požadavků uživatelů s ohledem na obtížnost a zkušenosti.
4.    Systém je navržen s důrazem na bezpečnost. Ke střelbě se používají makety zbraní s laserovým zářičem. Uživatelé mohou trénovat bez obav o riziko zranění, což ho činí vhodným pro hráče všech věkových kategorií.


Proč laserová střelnice?
Jedná se o ideální volbou, protože přináší kombinaci inovativní technologie, zábavy a bezpečnosti. Tento systém je navržen tak, aby poskytoval téměř autentický zážitek ze střelby, ať už jste zkušený střelec nebo začátečník. Naleznete zde jednoduché úkoly, po složitější situace vycházející ze soutěží jako je Steel Challenge a IPSC.

V případě zájmu o rezervaci Laserové střelnice prosím kontaktujte naši recepci na telefonním čísle 731 113 086. Obsazenost naší Laserové střelnice naleznete na odkazu níže v rezervačním kalendáři.

Otevírací doba

od 1. 5. 2024
 
so – ne
13:00 – 18:00 hod.

Vstupné

30 minut - 200 Kč / vstup pro max 4 osoby (včetně proškolení cca 5 minut)

-    nad kapacitu skupiny 4 osob: 30,- / 30min. / osoba.

•    Návštěvník se prokáže obsluze lístkem z pokladny, který obsluh označí.
•    Laserová střelnice je doporučeně od 10 let.
•    Kapacita doporučena pro 4 - 6 osob. Aktivity jsou převážně pro jednoho střelce. Pro 2 střelce zároveň je přibližně 8 aktivit
•    Zakoupením vstupného osoby souhlasí s dodržováním provozního řádu a pokynů obsluhy.
•    Vstup do laserové střelnice je možný pouze v čisté sportovní obuvi se světlou podrážkou nebo na boso.
•    K dispozici je šatna s uzamykatelnými skříňkami na desetikorunu.
•    Zákaz vstupu s jídlem a pitím (pití možné pouze v uzaviratelném obalu)

Rezervační kalendář

KALENDÁŘ ZDE (odkaz na externí Google tabulku)

Pro rezervaci Laserové střelnice kontaktujte recepci, tel. číslo 731 113 086.

Kapacita laserové střelnice je max. 8 osob

Rezervační kalendář je orientační. Slouží pro rezervace během týdne. V případě rezervace v daný den nemusí být z organizačních důvodů přehled vždy aktuální.

 

Laserová střelnice
Laserová střelnice
Laserová střelnice
Laserová střelnice
Laserová střelnice
Laserová střelnice